fdm

Przedwzmacniacze gramofonowe

Głośniki Alpha LR1

Głośnik Alpha LR1 to głośnik małych rozmiarów, dzięki czemu jest niezwykle kompaktowy, co wpływa na jego atrakcyjność. To cecha, która wyrożnia go spośród oferty innych głośników.

Mimo swych niewielkich rozmiarów w głośnikach Alpha LR1 drzemie wielki potencjał. Są to głośniki efektowe, która cieszą się popularnością wśród posiadaczy kina domowego.

Głośniki Alpa LR1 są dodatkowo sprzętem na który nie wydamy majątku. Dlatego poleca się je dla tych, którzy cenią sobie jakość, ale nie chcą wydawać dużo pieniędzy.

Cena za głośniki Alpha LR1 oscyluje w granicach 300 – 500 zł za sztukę. Ze względu na to, że głośniki Alpha LR1 to głośniki efektowe, warto zawiesić je na ścianie nieopodal telewizora – wówczas razem z kinem domowym stworzą niesamowite wrażenia dźwiękowe.

Jeśli jednak nie masz możliwości zawieszenia głośników, możesz oczywiście ustawić je na półce. Głośnik Alpha LR1 składa się z głośnika średniotonowego oraz z przetwornika wysokotonowego z ferrofluidem.

Opisywany głośnik to dobre rozwiązanie dla tych, którzy szukają głośnika efektowego, ale ich budżet jest nieco uszczuplony. Spośród dość bogatej oferty tego typu głośników, głośnik Alpha LR1 wypada naprawdę dobrze na tle pozostałych głośników efektowych.

Dodatkowym atutem tego głośnika jest nowoczesny design, dzięki czemu urządzenie będzie pasowało do wystroju twojego wnętrza, a przede wszystkim będzie kompatybilne z twoim dotychczasowym sprzętem, telewizorem czy też kinem domowym. Głośniki Alpha LR1 to dobre rozwiązanie!.

fdm.net.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.