fdm

Przedwzmacniacze gramofonowe

Odtwarzacz CD-NT670

Odtwarzacz CD – NT670 to odtwarzacz CD, który posiada funkcje sieciowe i wbudowany system MusicCast Yamaha CD-NT670D (stąd jego nazwa). Jest to sprzęt stworzony dla tych młośników muzyki, którzy lubią odtwarzać muzykę bezpośrednio z Internetu, choć nadal też korzystają z tradycyjnych źródeł muzyki, przykładowo: radia.

Odtwarzacz CD-NT670 to połączenie odtwarzacza sieciowego, napędu CD, a także analogowego tunera FM. Warto wpomnieć o jego niebagatelnej zalecie, jaką jest to, że odwtarzacz ten ma właściwości bezprzewodowej łącznosci z Wi-Fi, AirPlay i Bluetooth.

Ponadto jest kompatybilny także z plikami, które mają dość dużą rozdzielczość. Wbudowany system MusicCast umożliwia posiadaczom odtwarzacza CD-NT670 przesyłać bezprzewodowo muzykę do innego urządzenia, który także ma wbudowany wspomniany system.

Warto także wspomnieć o funkcji Bluetooth output. Ta funkcja sprawia, że sprzęt różnych producentów jest kompatybilny z naszym odtwarzaczem CD-NT670.

Jeśli więc posiadasz głośniki czy słuchawki firmy innej niż Yamaha, możesz spokojnie zakupić ten odtwarzacz, który za pomocą Bluetooth będzie łączył się z twoim dotychczasowym sprzętem. Pamiętaj też o aplikacji MusicCast Controller, dzięki której będziesz mógł w dowolny i łatwy sposób sterować wszystkimi urządzeniami z wbudowanym systemem MusicCast.

Dodatkowym atutem tego odwtarzacza marki Yamaha jest nowoczesny i dość prosty design, dzięki czemu odwtarzacz CD-NT670 będzie dobrze prezentował się w każdym pomieszczeniu.

fdm.net.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.