fdm

Przedwzmacniacze gramofonowe

Systemy mini MCR-B020

System Yamaha MCR-B020 to system audio, który wedle specjalistów w tej dziedzinie charakteryzuje się wszechstronnością z tego względu, że jego właściciele mogą odtwarzać muzykę z każdego źródła, zarówno tego tradycyjnego, jak radio czy bardziej nowoczesnego, czyli z Internetu. Jest to sprzęt małych rozmiarów, co ma wpływ na jego kompatybilność.

Jest to urządzenie o dość nowoczesnym wyglądzie. Ponadto w sprzedaży są wersje kolorystyczne urządzenia MCR- B020.

Ten system audio łączy się z Bluetooth. Na jego wyposażenie składa się odtwarzacz CD, radio FM, wejście Aux i oczywiście port USB.

Dzięki Yamaha MCR- B020 będziesz mógł słuchać swojej ulubionej muzyki, którą masz zapisaną w pamięciu swojego telefonu, laptopa czy tabletu. Bezprzewodowe odtwarzanie muzyki zapewnia Bluetooth.

MCR-B020 zapewnia Ci także podłączenie do komputera czy też cyfrowego odtwarzacza audio, bowiem posiada wspomniane wcześniej wejście Aux. Mocny bas, dźwięk czysty, bez żadnych szmerów i zakłóceń, to wszystko gwarantuje ci producent systemu mini MCR- B020.

Kolumny głośnikowe, które składają się na ten system audio składają się z 100- milimetrowych przetworników. Musisz jednak pamiętać o tym, że w dużej mierze efekty dźwiękowe zależą od tego w jaki sposób ustawisz owe kolumny dźwiękowe.

Ich zlokalizowanie ma bardzo duży wpływ na dobre brzmienie. Odpowiednie rozstawienie sprawi, że w twoim pomieszczeniu będziesz miał dźwiękową przestrzeń 3D, o czym marzy przecież każdy miłośnik muzyki.

fdm.net.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.